Software Project Manager

Elektronikai alkatrészeket gyártó piacvezető partnercégünk keresi legújabb IT Project Manager kollégáját!

Amivel partnercégünk vár téged:

  • 50km-nél messzebb lakó kollégák számára relokációs támogatás
  • Ingyenes fittneszterem és magánegészségügyi ellátás
  • Alapbéren túl 13. havi bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Egyéb juttatások

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Tervezési folyamatban levő projektek folyamatos egyeztetése társcsapatokkal
  • Gyártásközeli szoftverprojektek vezetése, koordinálása
  • Dolgozók teljesítésének nyomon követése, értékelése
  • Feladatok priorizálása, kockázat-értékelés
  • Időtervezetek és határidők betartatása

Ezekre lesz szükséged:

  • Felsőfokú végzettség mérnökinformatika, műszaki informatika vagy hasonló területen
  • Legalább 3 év tapasztalat IT PM területen (preferáltan gyártás-termelés iparágban)
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Ezekkel tudsz kitűnni:

  • Ismeret relációs adatbázisok-, webprogramozás-, és/vagy OOP területeken
  • Tapasztalat MES és/vagy APS bevezetésben
  • Scrum Master tanúsítvány
  • PMP tanúsítvány