Project Manager

Elektronika- és utóiparban tevékenykedő partnercégünk keres tapasztalt Project Manager kollégát.

Amit partnercégünk nyújt:

  • Igény esetén céges autó
  • Inflációkövető fizetés
  • Féléves bónusz
  • AYCM kártya

Feladatok:

  • Az ügyfél igényeinek felmérése, rendszerterv és műszaki tartalom megalkotása
  • Projekt utóéletének követése, igény szerint támogatás nyújtása a vevőnek
  • Árajánlat kidolgozása, projektidőzítés elkészítése
  • Résztvevő kollégák teljesítményértékelése
  • Projekt felügyelete és koordinációja
  • Az elkészült termék átadása

Elvárások:

  • Legalább 2 év projektmenedzsment vagy autóipari termelés területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Villamos-, mechatronikai vagy gépészmérnöki végzettség

Előnyök:

  • Autóipari gyártósori tesztberendezések és gyártó berendezések specifikálásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat gyártósori tesztrendszer vagy validációs teszter típusú projektek menedzselésében vagy fejlesztésében
  • Szakmai- vagy projektcsapatot vezetésében szerzett tapasztalat