Senior iOS fejlesztő

Egyedi szoftvermegoldásokat fejlesztő partnercégünk keresi legújabb kollégáit Senior iOS fejlesztő pozícióba.

Amivel partnerünk vár Téged:

  • Folyamatos szakmai támogatás, izgalmas projektek
  • Professzionális szakmai háttér, munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, barátságos, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Családbarát munkarend

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Egyedi alkalmazások tervezése iOS platformon (Swift)
  • Javaslattétel, kiemelkedő minőségű, innovatív alkalmazás létrehozása
  • Meglévő és új alkalmazások fejlesztése Agilis módszertan szerint
  • Csapaton belüli folyamatos kommunikáció, közös munka
  • Kód review-ban részvétel

Ezekre lesz szükséged:

  • Legalább 5 év mobil applikációk fejlesztésében - iOS - szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • TDD (Test Driven Develoment) tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Swift, Kotlin, RX ismeret