Full-stack (Java) fejlesztő

Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünk keresi legújabb kollégáját Full-stack (Java) fejlesztő pozícióba.

Amivel partnerünk vár Téged:

  • Munkaidőd 10%-a tanulásra fordítható, melyet finanszíroznak is
  • Családias, kellemes légkör
  • Nívós projektek
  • Stabil háttér

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Rendszertervezés, architekturális problémák felismerése és javítása, teljesítmény optimalizáció
  • Hibrid mobil alkalmazás fejlesztése, Ionic, Android plugin-ok fejlesztése
  • Döntően backend, RestAPI fejlesztési feladatok (Java, NodeJS)
  • Kis részben frontend fejlesztési feladatok (TypeScript, HTML, CSS)
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal, projektvezetővel
  • Adatbázis tervezés, lekérdezések optimalizációja
  • Tesztvezérelt fejlesztés
  • Kódátvizsgálások

Ezekre lesz szükséged:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Bsc, MSc)
  • Min. 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Algoritmikus gondolkodás, magasfokú problémamegoldás
  • Tapasztalat Java keretrendszer használatában (Spring, Guice, EE CDI)
  • Build folyamat ismerete, függőségek kezelése (Maven, Gradle)
  • Memóriakezelés, JVM (referencia, stack, heap, GC)
  • Collections API (List, Stack, Queue, Set, Map)
  • Teljesítményoptimalizálási és debug módszerek/tool-ok ismerete
  • Webszolgáltatások ismerete (pl. SOAP, JSON REST)
  • Tervezési minták: MVC, Dependency Injection, Adapter, Factory ismerete
  • Linux felhasználói szintű ismeretek (SSH, Bash, jogosultságkezelési alapok)
  • Git ismerete (branching, merge commitok készítése)

Ezekkel tudsz majd kitűnni:

  • Szemantikus web technológiák ismerete (RDF, OWL) ismerete
  • Következtető rendszerek fejlesztésében való jártasság
  • Unit tesztelésben szerzett tapasztalat (JUnit, Mockito)
  • Java EE tapasztalat
  • CI/CD és Docker használatában szerzett tapasztalat