Junior rendszerszervező

Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünk keresi legújabb kollégáját rendszerszervező pozícióba, pénzügyi szektorba.

Amivel partnerünk vár Téged:

  • Fejlődési lehetőség senior kollégák mellett
  • Családias, kellemes légkör
  • Nívós projektek
  • Stabil háttér

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Kommunikáció és együttműködés az ügyfelekkel
  • Dokumentáció készítése a tesztelési folyamatról
  • Rendszerverziók tesztelésének koordinálása
  • Rendszertesztek tervezése és lebonyolítása
  • Üzleti igények felmérése és megértése
  • Rendszerspecifikáció elkészítése

Ezekre lesz szükséged:

  • Min. 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felsőfokú, gazdaságinformatikus végzettség
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Banki, pénzügyi ismeretek

Ezekkel tudsz majd kitűnni:

  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás