Tanácsadó pénzügyi területen

Ha szeretnél egy dinamikus és változatos munkát, ahol a banki termékek és szolgáltatások értékesítése a fő feladatod, akkor jelentkezz pénzügyi tanácsadónak!

A partnercégünk olyan lelkes és kommunikatív kollégákat keres, akik nem félnek a telefonos értékesítéstől. Az értékesítési tapasztalat nem szükséges, mivel mindenre megtanítanak, és a betanulás alatt fix havi bért biztosítanak!

Amit kínálunk:

  • Hétköznapi, 2 műszakos munkavégzés napi 8 órában (8.00-19.00 között, beosztás szerint)

  • Fix alapfizetés és jutalékrendszer

  • Folyamatos képzés és fejlődési lehetőség

  • Mentorálás

  • Próbaidő letelte után cafeteria juttatás

  • Vidám és segítőkész csapat

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Kimenő hívások indítása meglévő ügyfélkörben

  • Banki termékek értékesítése

  • Információnyújtás a banki szolgáltatásokkal kapcsolatban

  • Adminisztráció a belső rendszerben

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettség

  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készség

  • Ügyfélközpontú és eredményorientált hozzáállás

  • Nyitottság az értékesítő módszerek elsajátítására