Senior GL Accountant (remote work)

 Legalább 2 éves tapasztalatod van főkönyvi könyvelésben? Felsőfokon beszélsz angolul? Az eddig megszerzett tapasztalatodat egy kihívásokkal teli munkakörben szeretnéd kamatoztatni? Amennyiben a kérdésekre adott válaszod igen, érdemes jelentkezned az alábbi pozícióba:

Senior GL Accountant

Partnerünk olyan pályázók jelentkezését várja, aki legalább 2 éve foglalkozik főkönyvi könyveléssel. Senior csapattagként a mindennapi operatív feladatok mellett részt vehetsz a junior kollégák szakmai támogatásában, illetve izgalmas folyamatfejlesztési projektekben.

9. kerületi iroda, 90%-ban home office lehetőséggel; a feladatokról pedig itt olvashatsz:

  • Részvétel a pénzügyi kimutatások elkészítésében
  • Konszolidációs csapat támogatása a zárási tevékenységekben
  • Adókalkulációk, adóbevallások elkészítése
  • Külső és belső auditok támogatása
  • Riportok elkészítése
  • Junior kollégák szakmai támogatása
  • Folyamatfejleszéti projektekben részvétel
  • Kapcsolattartás a stakeholderekkel

Amit kínálunk:

  • Egy nyitott, befogadó csapat tagja lehetsz
  • Home office lehetőség (Havi 2 nap irodai jelenlét)
  • Egészségbiztosítás
  • Kafetéria
  • Bónusz

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Gazdasági végzettség
  • GL/RTR pozícióban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Agilis személyiség