Területi Értékesítési munkatárs (Logisztikai szolgáltató)

Állás leírása

Területi értékesítési képviselő – Logisztikai szolgáltató

Nemzetközi hátérrel rendelkező partnerünk megbízásából keresünk értékesítési munkatársat. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik már szereztek logisztikai szolgáltatás értékesítésében tapasztalatot ( közút, légi, tengeri, raktárlogisztikai is lehet), és tudásukat egy stabil, prosperáló cégnél szeretnék kamatoztatni.

A poízció az értékesítési csapat bővítése miatt nyitott, támogató csapat várja az új kolléga érkezését.

A munkakörben az alábbi feladatok várhatóak:

  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolatfelvétel, személy találkozások szervezése, tárgyalások bonyolítása
  • Árajánlatok, díjkalkulációk,  készítése
  • Új szolgáltatások, tenderek árazási stratégiájának kidolgozása
  • Partnerigényeknek megfelelő egyedi megoldások ajánlása
  • Partnerlátogatások tervezése
  • Meglévő partnerek esetáén többlet szolgáltatások értékesítése
  • A megbízó részére nyújtott szolgáltatás nyomon követése, koordinálása

Elvárások:

  • 1-2 év logisztikai /szállítmányozás értékesítésben szerzett tapasztalat, nyitottság további terepen történő értékesítésre
  • Proaktivitás, eredményorientált személyiség
  • Angol nyelvtudás magabiztos ismerete (külföldi ügyfelekkel is szükséges tárgyalni)
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Versenyképes alapfizetés + bónusz
  • Céges autó; magánhasználatra is (tankolókártya biztosításával)
  • Cafeteria, egyéb juttatások
  • Versenyképes szolgáltatás, rugalmas szolgáltatási paletta