Sorvezető

Ügyfelünk elsősorban szerver-infrastruktúra, tárolórendszerek, valamint csúcskategóriás PC-munkaállomások gyártásával foglalkozik.

Csapatuk bővítése érdekében az alábbi pozícióra keresik leendő kollégájukat:

Sorvezető

Lokáció: Pest megye

Feladatok

  • Gyártósori dolgozók közvetlen vezetése és koordinálása

  • Termelési folyamatok napi szervezése, kapcsolattartás a különböző osztályokkal

  • Szoros együttműködés a területi felettes műszakvezetővel, termelési Supervisorral

  • Általános felelősség a gyártósor termékeinek minőségéért, minőségi szabványok, szabályok betartása, betartatása

  • Szállítási határidők teljesítése, minőségi szabványok, szabályok és gyári folyamatok betartása, betartatása

  • Termeléses riportok készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Vezetői készség, megbízhatóság, emberközpontú gondolkodásmód

  • Kiválóságra való törekvés

  • Tapasztalat dolgozók koordinálásában

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)

  • Kiváló kommunikációs készség, jó emberismeret

  • Angol nyelvismeret alap szinten

Előnyök:

  • Gyártás területen szerzett vezetői tapasztalat (min. 1-2 év)

  • Műszaki ismeret

  • Műszaki végzettség

Juttatási csomag:

  • Cafetéria

  • Bejárási támogatás

  • Bónusz egyéni és céges eredmények alapján

  • Csoportos élet- és egészségbiztosítás

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését kérem küldje meg a frissített szakmai önéletrajzát! 😊

Kontakt:
Tokodi Anna
anna.tokodi@reed.com
06305002560