Logisztikus

Autóipari gyártócég megbízásából keresünk Logisztikus kollégát az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok

  • napi szintű vevői kapcsolattartás telefonon és írásban EU-s vevőkkel
  • vevői igények fogadása, processzálása és elemzése
  • kiszállítási terv készítése
  • vevői kiszállításokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • eseti fuvarszervezés
  • napi szintű beszállítói kapcsolattartás telefonon és írásban EU-s alapanyag beszállítókkal, társgyárakkal
  • alapanyag rendelések és lehívások ütemezése és adminisztrációja
  • készletgazdálkodás
  • logisztikai költségek kontrollja
  • Vállalati projektek logisztikai támogatása.

Elvárások

  • főiskolai szintű végzettség
  • alapanyag beszerzés területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • vevőközpontú gondolkodás
  • autóipar ismerete
  • erős MS Excel tudás (képletek, függvények)
  • dinamikus, szervezett személyiség, jó kommunikáció

Amit kínálunk

  • versenyképes bér, teljesítményalapú bónusz
  • munkába járás támogatása: 30Ft/km vagy 100% bérlet támogatás
  • cafeteria és egyéb juttatások (dolgozói ajánlói bónusz, gyümölcs, kedvezményes ebéd, telefonflotta, jubileumi jutalom)
  • stabil vállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség