Logisztikai adminisztrátor

Amerikai hátterű partnercégünkhöz, aki elsősorban elektronikai alkatrészek kereskedelmével foglalkozik, és emellett egyéb logisztikai megoldásokat nyújt ügyfelei részére, az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Lokáció: Fót

Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 óra

Juttatások:

  • Home Office lehetőség

  • Cafeteria (SZÉP-kártya)

  • Munkábajárási támogatás

  • Éves teljesítmény alapú bónusz

  • Emelt szintű egészségügyi ellátás

Ezekben a feladatokban számítanak majd Rád:

  • Beszerzők és a szállítmányozási szakemberek napi tevékenységének támogatása,

  • Logisztikához és a beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,

  • A beszerzési megrendelések nyomonkövetése, fuvarszervezéshez szükséges adatok és dokumentációk biztosítása,

  • Riportok készítése, elemzése a beszállítók számára,

  • Csomagok státuszának nyomon követése,

  • Különböző beszerzési dokumentumok kezelése,

  • Vámkezeléshez szükséges dokumentumok előkészítése.

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,

  • 1-2 éves adminisztrációs tapasztalat (logisztika/beszerzés terület előny),

  • Középfokú angol nyelvtudás,

  • Erős MS Office ismeretek,

  • Alaposság és megbízhatóság.