Értékesítő

Multinacionális partnercégünk keres Sales Representative munkatársat.

Terület:

  • Észak-Magyarország (Preferáltan Budapesti lakóhely)

Amit kínálnak:

  • Szakmai fejlődés és karrierépítési lehetőség
  • Nemzetközi háttér
  • Versenyképes bér és bónusz
  • Céges autó, laptop, telefon

Főbb feladatok:

  • Új partnerek felkutatása és igényeik felmérése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Technológiák ismertetése az ügyfelek részére
  • Partnerlátogatások megszervezése
  • Tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása önállóan
  • Versenytársak és piaci trendek nyomonkövetése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Értékesítői tapasztalat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előnyt jelenthet
  • Műszaki affinitás és nyitottság új technológiák megismerésére
  • Kitűnő kommunikációs és prezentációs készség
  • Önállóság és szorgalom