Értékesítő

Felvonóiparban tevékenykedő gyártó partnerünk keresi új kollégáját a következő pozícióba:

Műszaki értékesítő

Feladatok:

  • Új termékek értékesítése meglévő és új ügyfélkör számára főként építőipari területen
  • Új ügyfelek és üzleti lehetőségek feltérképezése
  • Beérkező ajánlatkérések feldolgozása
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása és folyamatos fejlesztése
  • Vevőigények felmérése, ajánlattétel, szerződések előkészítése és megkötése
  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel és a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves  műszaki értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Erős értékesítői attitűd;
  • Utazással járó munkakörrel szembeni rugalmasság;

Előny:

  • Építőipari környezetben szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egészségügyi hozzájárulás
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Lokáció: Budapest