EHS mérnök

Partnerünk a pneumatikai ágazat egyedi megoldásokra specializálódott szakértője, amely a gépgyártás és az ipari automatizálás területére kínál termékeket és szolgáltatásokat. Részükre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

EHS mérnök

Feladatok:

  • Munka-, tűz-, egészség- és környezetvédelmi feladatokban való közreműködés

  • Oktatások és auditok, szemlék végrehajtása

  • Együttműködés a központi EHS csapattal és a magyar hatóságokkal

  • Alvállalkozók EHS szempontok szerinti ellenőrzése

  • EHS mérőszámok biztosítása, adatszolgáltatás, fejlesztési javaslatok összeállítása

  • Beruházások és projektek EHS támogatása

  • Kockázatfelmérésekben / értékelésekben való részvétel

  • Hulladékmenedzsment

  • Üzembehelyezési és használatbavételi eljárásokban való közreműködés

  • ISO14001, ISO45001 rendszerek működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség

  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi előadó vagy főelőadó

  • Emelőgép ügyintéző

  • Környezetvédelmi szakképesítés

  • ISO14001, ISO45001 rendszerek ismerete

  • Gépipari környezetben szerzett EHS tapasztalat

Juttatási csomag:

  • Versenyképes fizetés

  • Cafetéria

  • Extra kifizetések

  • Lakhatási támogatás

  • Bejárási támogatás

  • Mobilflotta családi kedvezménnyel

  • Iskolakezdési támogatás

  • Élet- és balesetbiztosítás

  • Belső ajánlási rendszer

  • Lojalitási bónusz

  • Vásárlási kedvezmények

  • Sportolás támogatás

  • Tanulás és fejlődési lehetőség