Debug technician / hibakereső technikus

Ügyfelünk elsősorban szerver-infrastruktúra, tárolórendszerek, valamint csúcskategóriás PC-munkaállomások gyártásával foglalkozik.

Csapatuk bővítése érdekében az alábbi pozícióra keresik leendő kollégájukat:

Debug Technikus

Lokáció: Pest megye

Feladatok:

  • Hibás számítástecnikai termékek hibaanalízise

  • Hibák szükség szerinti javítása, modul – alkatrész szinten

  • Szoros együttműködés a mérnökséggel mérnökségi teszt technikus csapattal, illetve a minőségüggyel

  • Hibák regisztrálása a Debug adatbázisban

  • Házirend betartása

  • 5S szabályok betartása

  • Munka- és tűzvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Angol alapfok

  • Informatikai rendszer- és alkalmazásüzemeltető technikus (rendszergazda) VAGY hasonló végzettség

  • Linux ismeret előnyt jelent

Juttatási csomag:

  • Cafetéria

  • Bejárási támogatás

  • Bónusz egyéni és céges eredmények alapján

  • Csoportos élet- és egészségbiztosítás

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését kérem küldje meg a frissített szakmai önéletrajzát! 😊

Kontakt:
Tokodi Anna
anna.tokodi@reed.com
06305002560