Belső Értékesítő

Állás leírása

 Multinacionális cég keresi új Belső Értékesítő munkatársát.

Juttatások:

  • Bejárás támogatás
  • Külföldi training lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat

Feladatok:

  • Már meglévő ügyfelek, illetve a potenciális ügyfeleknek a Munkáltató székhelyéről történő támogatása és kiszolgálása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Telefonos tevékenységek az értékesítés támogatására
  • Ajánlatkészítés
  • Rendelésfeldolgozás
  • Szállítói ajánlatkérések és új termékekre vonatkozó tárgyalások
  • Árkalkuláció
  • Ajánlat nyomonkövetése
  • Panaszkezelés
  • Szerződés és szállítási terv felügyelete
  • Adatkezelés az SAP-ban és CRM-ben
  • Követelésezelés (Telefonos nyomonkövetés és felügyelet)
  • Árugazdálkodási–, és CRM-rendszerek használata
  • Saját felelősségű árkalkuláció a megadott keretek között
  • Ártárgyalás az ügyfelekkel és beszállítókkal a rendelésfeldolgozás keretein belül
  • A törzsadatok megváltoztatása és kezelése

Elvárások:

  • 5 éves SAP adminisztráció, gyártás controller vagy értékesítés területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes Német nyelvtudás
  • SAP tudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Proaktív, céltudatos attitűd
  • Önállóság, precizitás