Ügyféltámogató Munkatárs

Belvárosi ügyfelünk részére keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Ha szívesen segítesz ügyfeleknek, és hatékonyan tudsz kezelni különböző helyzeteket, akkor ez a pozíció neked szól!

Amit nyújtani tudunk:

Fiatalos, barátságos munkakörnyezet,

BKK bérlet,

Nyugdíjpénztár hozzájárulás,

Fix munkaidő hétfőtől péntekig 8-16 óráig.

Ami Rád vár:

Telefonon érkező hívások fogadása, ügyfelek megfelelő tájékoztatása,

E-mailben érkező kérdések, panaszok adminisztrálása,

Panaszok kivizsgálása, válaszlevelek megírása,

Esetenként angol nyelven történő levelezés, hívásfogadás.

Elvárások:

Minimum érettségi,

Angol középszintű nyelvtudás,

Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat,

Jó szóbeli kommunikációs készség,

Kiváló íráskészség.