Solutions Architect

IT tanácsadással és szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keressük legújabb Solution Architect kollégáját banki, vagy telekommunikációs projektre.

Ezekkel várnak Téged:

• Fizetési sáv tapasztalattól függően: bruttó 900,000 – 1,400,000 Ft/hónap
• Fejlődési lehetőség, modern technológiák használata
• Heti 2-4 nap home office lehetőség
• Szakmai tréningek

Ezek a feladatok várnak Rád:

• Üzleti igényeknek megfelelő, több rendszert érintő IT megoldások tervezése
• Az érintett alkalmazások, szoftver komponensek meghatározása
• Projekt steakholderek segítése a megoldástervvel kapcsolatban
• Rendszerspecifikációk és szállítói megoldástervek ellenőrzése
• IT megoldással kapcsolatos döntési anyag előkészítése
• A rendszerkövetelmények részletes kidolgozása
• IT megoldási lehetőségek vizsgálata, kialakítása
• Adatmodell változtatások megtervezése
• Üzleti koncepció, igények megértése
• Szekvencia diagrammok elkészítése
• Logikai architektúra megtervezése
• Integrációs terv készítése

Mire lesz szükséged:

• Minimum 2 év szakmai tapasztalat IT megoldások tervezésében
• Elemzési és modellezési módszertanok és eszközök ismerete
• IT architektúrák és integrációs megoldások ismerete
• Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
• Jó szervezési és kommunikációs képesség

Amivel ki tudsz tűnni:

• Banki vagy telekommunikációs architektúra ismerete
• Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat