German speaking AP Accountant (Győr)

 Német hátterű multinacionális partnerünk megbízásából keresünk Bejövő Számla Könyvelő munkatársat a cég győri irodájába.

Amennyiben legalább 3 éves előzetes tapasztalatod van bejövő számlák könyvelésében, és folyékonyan beszélsz németül, nézd meg az alábbi lehetőséget:

Juttatások:
• Modern irodai környezet Győr belvárosában
• Hibrid munkavégzés: 2 nap home office
• Kiemelkedő juttatási csomag: SZÉP-kártya, 13.havi fizetés, bejárás támogatás, parkolási lehetőség
• Soft Skill és szakmai tréningek: Interkulturális tréningek, Excel tanfolyam, Nyelvi kurzus
• Fejlődési lehetőségek

Feladatok:
• Beérkező szállítói számlák tartalmi, formai és alaki ellenőrzése
• Beszállítói számlák előkészítése a könyvelés számára
• Beérkező számlák adminisztrációja, könyvelése a vállalatirányítási rendszerben és DMS-ben
• Számlafolyamat - menedzsment: hiányos és hibás számlák nyomon követése, a workflow-k rövid határidőn belüli elindítása és sikeres lezárása
• Az AP könyvelő csoporton belüli számlamenedzsment felügyelet, a hibás, illetve a hiányos számlák nyilvántartása, riportálása a vezető felé
• Havi és éves záráshoz szükséges dokumentumok előkészítése, adatszolgálatás a zárási folyamatokhoz
• Szoros együttműködés a központi számviteli részleggel, valamint a beszerzési területtel
• Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő kérdéseik megválaszolása, hiányzó információk összegyűjtése

Elvárások:
• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Minimum 3 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
• SSC-ben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
• Magabiztos német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
• ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent
• MS office programok felhasználói szintű ismerete - kiemelten Excel és Word
• Nagyfokú precizitás, pontosság, rugalmasság, terhelhetőség, kiemelkedő kommunikációs készség