Ügyfélkapcsolati munkatárs

Szeretnél karriert építeni Magyarország piacvezető bankjánál, ahol szakmai képzésekkel, folyamatos támogatással kísérik végig a pályafutásod?
Egy stabil, kiszámítható munkahelyet keresel, ahol széleskörű juttatási csomag vár Rád?
A IX. kerületben, a Népligethez közel található partnerünk kínál erre lehetőséget, az alábbi munkakörben:

Ügyfélszolgálati tanácsadó

Az alábbiakat tudjuk biztosítani:

Lehetsz pályakezdő is – nem szükséges előzetes tapasztalat!

• Hétfőtől péntekig történő munkavégzés napi 8 órában (8.00-20.00 között, beosztás szerint)
• Moduláris jellegű betanulás, a pontos és biztos munkavégzéshez szükséges ismeretek gyakorlati és elméleti átadása garantált
• Specializálódás a betanulási idő 8-9. hetében egy adott osztályra
• A betanulási idő alatt is fix fizetés jár, specializáció után lehetőség van bónuszra is szert tenni
• 91. naptól magas béren kívüli juttatás SZÉP-kártyára
• Hosszú távon számos lehetőség, legyen szó képzésről, karrierről, családról, egészségről

A pozícióhoz tartozó feladatok:

Napi feladatait jellege főként attól az osztálytól függ majd, amelyre specializálódtál.

• Bejövő hívások fogadása a meglévő ügyfelektől
• Információnyújtás a banki szolgáltatásokkal kapcsolatban
• Adminisztráció a belső rendszerben

A pozíció betöltéséhez fontos, hogy:

• Rendelkezz érettségivel
• Legyen büntetlen az előéleted (erkölcsi)
• Legyél kommunikatív és motivált
• Mutass hajlandóságot új ismeretek elsajátítására