Pénzügyi adminisztrátor

Érdekel a pénzügy világa, és szeretnél tapasztalatot szerezni egy multinacionális környezetben? Amerikai hátterű partnercégünkhöz az alábbi pozícióba keresünk - teljes vagy részmunkaidőben - akár pályakezdő kollégát:

Munkavégzés helyszíne: Fót

Miért vagyunk jó választás?

  • Heti 3 nap home office lehetőség betanulást követően
  • Széleskörű juttatási csomag: SZÉP-kártya, Medicover egészségügyi szolgáltatás, törvényen felüli bejárás támogatás
  • Teljes vagy akár részmunkaidős lehetőség

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Bejövő számlák feldolgozása
  • Pénzügyi csapat támogatása
  • Havi zárásban való részvétel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Adatszolgáltatás a belső és külső auditokhoz

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Aktív középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Érettségi (előny a pénzügyi tapasztalat vagy végzettség)
  • Motiváltság, elhivatottság, precizitás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek