Pénzügyi adminisztrátor

Érdekel a pénzügy világa, és szeretnél tapasztalatot szerezni egy multinacionális környezetben? Amerikai hátterű partnercégünkhöz az alábbi pozícióba keresünk -teljes vagy részmunkaidőben akár pályakezdő - kollégát:

Miért vagyunk jó választás?

Rugalmas bejárás, minimum heti 3 nap home office lehetőség betanulást követően

Széleskörű juttatási csomag: SZÉP-kártya, Medicover egészségügyi szolgáltatás, törvényen felüli bejárás támogatás

Teljes vagy akár részmunkaidős lehetőség

Lokáció: Fót

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

Bejövő számlák feldolgozása

Pénzügyi csapat támogatása

Havi zárásban való részvétel

Kapcsolattartás a beszállítókkal

Adatszolgáltatás a belső és külső auditokhoz

A pozíció betöltéséhez szükséges:

Érettségi (előny a pénzügyi tapasztalat vagy végzettség)

Motiváltság, elhivatottság, precizitás

Aktív középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek