Könyvelő - 18 kerület (társalgási szintű angol VAGY német nyelvtudással)

Nemzetközi jelenléttel rendelkező (német anyacég), kisebb hazai kirendeltségű (kb. 20 fő) megbízónk részére keresünk egy könyvelésben már jártas szakértőt, aki a pénzügyi vezetővel közösen látná el a cég pénzügyi – számviteli feladatait.

Határozatlan idejű szerződést kínálnak, 8 órás – teljes munkaidős lehetőség.

Az alábbi feladatokban számítanának az új munkatársra:

  • szállítói számlák, bank, pénztár, tárgyi eszközök, vegyes könyvelések
  • analitikák egyeztetése (vevő, szállító, egyéb)
  • részvétel a havi, éves zárási feladatokban
  • részvétel / adataszolgáltatás a pénzügyi vezetőnek a beszámoló készítéséhez
  • adóbevallásokhoz való hozzájárulás, ellenőrzéseken való aktív közreműködés
  • könyvvizsgálatok támogatása

Elvárások:

  • könyvelői végzettség (mérlegképes, aktív regisztráció nem szükséges)
  • teljes körű könyvelésben szerzett releváns, minimum 2 éves tapasztalat
  • társalgási szintű angol VAGY német nyelvtudás (erős alapszintű tudással már érdemes pályázni!)
  • hatékony együttműködés a kollégákkal

Juttatások:

  • Versenyképes alapfizetés, melyhez cafeteria is társul
  • Heti 1 nap home office (péntek vagy hétfő) ; törzsidős rendszer
  • Bejárás támogatása
  • Támogató vezető; feladatok átadására lesz mód