Kiszállítási raktáros

Elektronikai alkatrészek kereskedelmével foglalkozó, amerikai háttérű partnercégünkhöz keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Lokáció: Fót

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8:30 - 17:00

Juttatásaink:

  • SZÉP-kártya, Medicover egészségügyi szolgáltatás,

  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás

  • Törvényen felüli bejárás támogatás

  • Éves bónusz teljesítmény alapján

  • Családias munkakörnyezet

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Általános raktári munkák elvégzése, az anyagmozgatási feladatok ellátása.

  • Raktárból kiszállításra történő áruval kapcsolatos fizikai, és adminisztratív teendők ellátása.

  • Áru és szállítmánymegjelölési műveletek pontos elvégzése.

  • Kiszedésre/kiszállításra szánt áru azonosítása cikkszám, valamint tárhely alapján; rendelt mennyiség darabszámának tételes, pontos, teljeskörű kiszedése, szállításra történő előkészítése.

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány

  • Minimum 1 év raktárosi tapasztalat

  • Targonca vezetői engedély és tapasztalat

  • Nyitottság a fejlődésre, ismeretek megszerzésére