iOS developer

 Egyedi szoftvermegoldások fejlesztésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk iOS fejlesztő kollégát.

Amit partnercégünk nyújt:

  • Izgalmas projektek, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hibrid munkavégzés
  • Stabil háttér

Feladatok:

  • Közreműködés a szakterületek tervezési feladataiban, fejlesztések azonosításában
  • Új technológiák kipróbálása, demo, prototípus jellegű alkalmazások fejlesztése
  • Szakmai döntés előkészítő anyagok előállításában való részvétel
  • Meglévő mobil alkalmazás bővítése új funkciókkal/modullal
  • Alkalmazások tesztelése, unit tesztek implementálása
  • Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése
  • Meglévő mobilalkalmazások karbantartása
  • Jól strukturált implementáció készítése
  • Felmerülő hibák feltárása, javítása

Elvárások:

  • Több év tapasztalat iOS alkalmazások fejlesztésében, kiadásában
  • Alapvető Unix parancsok ismerete, MAC-es terminal tapasztalat
  • Swift nyelv, iOS SDK erős, magabiztos ismerete
  • Digitális csatornák terén szerzett tapasztalat
  • CleanCode használata, SOLID elvek ismerete
  • UIKitben szerzett több éves tapasztalat
  • Auto Layout, constraintek ismerete
  • Társalgási szintű angol nylevtudás
  • CocoaPods, GIT (gitflow) ismeret
  • REST megoldások ismerete

Előnyök:

  • Unit tesztek írásában való gyakorlat, SwiftMocky framework ismerete
  • Groovy, Python scriptek módosításában szerzett tapasztalat
  • VIPER vagy MVVM architektúrában szerzett tapasztalat
  • Protokolorientált megközelítés alapjainak ismerete
  • Kódból felépített UI írásában való tapasztalat
  • Objective-C nyelv alap szintű ismerete
  • Banki rendszerek ismerete
  • JIRA, Confluence ismerete
  • SwiftUI tapasztalat
  • Carthage ismeret
  • CI/CD ismerete