CRM Consultant

 Biztonságtechnikai területen tevékenykedő partnercégünk számára keresünk CRM Consultant kollégát.

Feladatok:

• Az elemzők által összegyűjtött üzleti igények validálása, megvalósíthatóságuk elemzése
• Fejlesztési javaslatok kidolgozása az üzleti elemző és Architect kollégákkal közösen
• A felrajzolt üzleti folyamatok lefordítása a CRM rendszerre, és abban az üzleti szabályok és adatmodellek kialakítása
• Képernyőtervek készítése és testreszabása
• Részvétel a fejlesztésben, folyamatos kommunikáció a szoftverfejlesztőkkel
• Kapcsolattartás az ügyféllel, prototípusok és demók prezentálása
• Ügyféltámogatás, részvétel a tesztelésben és a hibakeresésben

Elvárások:

• 2-3 év tapasztalat MS Dynamics CRM rendszerrel
• Nagyvállalati üzleti folyamatok ismerete
• Rendszerszervező, követelménymenedzsment tapasztalat
• Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
• Jó kommunikációs készség, tanácsadói attitűd
• Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás

Előnyök:

• Banki folyamatok ismerete
• Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
• Projektmenedzsment tapasztalat
• Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
• UX kutatási vagy tervezési tapasztalat/affinitás

Amit partnercégünk nyújt:

• Versenyképes fizetés, bónusz, egészségbiztosítás
• Stabil háttér
• Hosszútávú karrierlehetőség
• Professzionális, támogató csapat, közös szabadidős programok: pl. grillklub, túraklub, bringaklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.