Beszerző (francia nyelvű) - Győr - 2 nap home office

Job description

 Német hátterű, multinacionális parterünkhöz keresünk Beszerző munkatársat.
Lokáció: Győr

Juttatások:
• Modern irodai környezet Győr belvárosában
• Hibrid munkavégzés: 2 nap home office
• Kiemelkedő juttatási csomag: SZÉP-kártya, 13.havi fizetés, bejárás támogatás,
parkolási lehetőség
• Soft Skill és szakmai tréningek: Interkulturális tréningek, Excel tanfolyam, Nyelvi
kurzus
• Fejlődési lehetőségek

Feladatok:
• Megrendelések kezelése
• Áruk, termékek elérhetőségének ellenőrzése a rendszerben
• Adatok rögzítése és változtatása szükség esetén
• Szükséges dokumentációk összegyűjtése
• Központi beszerzési csapattal való együttműködés
• Beszállítókkal való kapcsolattartás
• Ajánlatok átnézése és versenyeztetése
• Ártárgyalások lebonyolítása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Felsőfokú Francia + középfokú Német nyelvtudás
• 0,5 - 2 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Proaktív hozzáállás

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!