Logisztikai folyamatmérnök

Job description

Partnerünk az épületek villamos- és digitális adatátviteli infrastruktúráinak világszintű szakértője. Termékeit minden földrészen értékesíti, 90 országban leányvállalattal van jelen, de összességében 180 országban áll képviselettel vevői rendelkezésére. Csapatuk bővítése kapcsán keresik leendő kollégájukat az alábbi pozícóra:

Feladatok:

  • A gyártási logisztikai folyamatok optimalizálása
  • Raktározási folyamatok fejlesztése
  • SAP projekttel kapcsolatos feladatok optimalizálása
  • Együttműködés a társterületekkel a logisztikai és a Lean folyamatok hatékonyságának növelése érdekében
  • Elvárások:
  • Logisztikai mérnök végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat multinacionális környezetben
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Office programok magas szintű ismerete (Excel makró és pivot, PowerBI)
  • SAP vállalatirányítási szoftver ismerete
  • Motivált, kezdeményező, kreatív személyiség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Együttműködő és jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Lean módszer ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Továbbképzési lehetőség
  • Biztonságos, rendezett munkakörnyezet
  • Élet- és balesetbiztosítás

Amit Megbízónk nyújt:

  • Rugalmas munkaidő
  • Cafetéria
  • Negyedéves bónusz
  • Rezsi támogatás
  • Bejárás támogatás
  • Céges laptop, telefon
Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!