Villamos karbantartó mérnök

Job description

Nemzetközi hátterű gyártó partnerünk megbízásából az alábbi  pozícióba keresünk kollégáját:

Villamos Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel (Continuous Improvement)

  • Karbantartási stratégia fejlesztése a karbantartási menedzserrel együttműködve

  • Karbantartók képzése, fejlesztése

  • Preventív diagnosztikai mérések, elemzések, riportok készítése

  • Karbantartási utasítások fejlesztése, aktualizálása

  • Tartalék alkatrészek megrendelése, obsolete alkatrészek felmérése, beszerzése

  • Belső auditok elvégzése (LOTOTO, higiéniai, munkavédelmi), külső auditok támogatása

  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, szervizekkel

  • Aktív és konstruktív részvétel a hibaelhárításokban

  • Karbantartó menedzser támogatása, helyettesítése

  • A műszaki és munkavédelmi jelzések kezelése a vállalat saját rendszereiben

Elvárások:

  • Felsőfokú villamos-, automatizálási vagy mechatronikai mérnök végzettség

  • Magyar nyelv anyanyelvi szinten

  • Középfokú angol nyelvismeret (előnyt jelent: német, francia nyelvismeret)

  • Megbízható, pozitív szemléletű hozzáállás

  • Teljes munkaidő – normál munkarendben

Amit megbízónk nyújt:

  • Mobiltelefon, laptop

  • Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel

  • Munkába járás támogatása céges buszokkal vagy bérlet, jegy árának 100%-os térítésével,  vagy 30 Ft/km üzemanyagköltségtérítéssel

  • Cafetéria (OTP SZÉP kártya, kávébiléta)

  • Gyermek iskolakezdési támogatása

  • Céges rendezvények, programok

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!