Ügyfélszolgálati Tanácsadó/Értékesítő

Job description

Szeretnél karriert építeni Magyarország piacvezető bankjánál, ahol szakmai képzésekkel, folyamatos támogatással kísérik végig a pályafutásod?
Egy stabil, kiszámítható munkahelyet keresel, ahol széleskörű juttatási csomag vár Rád?
A IX. kerületben, a Népligethez közel található partnerünk kínál erre lehetőséget, az alábbi munkakörben:

Ügyfélszolgálati tanácsadó / értékesítő

Az alábbiakat tudjuk biztosítani:

• Hétfőtől péntekig történő munkavégzés napi 8 órában (8.00-20.00 között, beosztás szerint)
• Moduláris jellegű betanulás, a pontos és biztos munkavégzéshez szükséges ismeretek gyakorlati és elméleti átadása garantált
• A betanulási idő alatt is fix fizetés
• Próbaidő letelte után van lehetőség bónuszra is szert tenni
• 91. naptól magas béren kívüli juttatás szépkártyára

Ügyfélszolgálati tanácsadó/értékesítő pozícióban az alábbi feladatok várnak Rád:

• Kimenő hívások indítása meglévő ügyfélkörben
• Banki termékek ajánlása, népszerűsítése
• Információnyújtás a banki szolgáltatásokkal kapcsolatban
• Adminisztráció a belső rendszerben

A pozíció betöltéséhez szükséges:

• Rendelkezz érettségivel
• Legyen büntetlen az előéleted (erkölcsi)
• Legyél meggyőző és kommunikatív
• Mutass hajlandóságot új ismeretek elsajátítására

Előny: értékesítésben szerzett tapasztalat

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!