Ügyfélszolgálati munkatárs

Job description

Amerikai hátterű ügyfelünk, aki a biztosításközvetítés és a kockázatkezelés világelső vállalata már 1871 óta, jelenleg több mint 130 országban segíti ügyfeleit. Ha szeretnél csatlakozni a budapesti, családias légkörű csapatukba, várjuk jelentkezésed!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

Bejövő hívások fogadása meglévő ügyfelektől,

Ügyfelek beazonosítása a belső rendszerben,

Az ügyfelek tájékoztatása a kárrendezési folyamattal kapcsolatban,

A kárrendezéshez szükséges dokumentumok bekérése, érkeztetése és feldolgozása,

Futáradatok egyeztetése, adatrögzítés,

Kimenő hívások indítása folyó kárügyekkel kapcsolatban.

Mit várunk el Tőled:

Rendelkezz érettségi bizonyítvánnyal,

Minimum fél éves hasonló területen szerzett tapasztalattal,

Ne okozzon gondot a gördülékeny kommunikáció,

Tudj döntést hozni, és megfelelően képviselni a céget.

Amit kínálunk:

Hibrid munkavégzés a betanulást követően,

Munkaidő: H-P: 8:45-17:15,

Az első hónaptól BKK bérlet, próbaidő után cafeteria,

Baleset-, egészség-, és életbiztosítás,

Fejlődési lehetőség, éves bónusz.

Lokáció: Budapest, Corvin-negyed.

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!