Területi értékesítő

Job description

Szívesen foglalkoznál a magyarországi lakossági ügyfelek részére történő értékesítéssel? Amennyiben igen, várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra:

Stabil, nemzetközi hátterű parnercégünkhöz olyan kollégát keresünk, aki kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik, önállóan, és csapatban is képes helyt állni, valamint szívesen utazik az országon belül saját autójával. hogy különféle biztosítási termékeket ismertessen meg partnercégeik munkatársaival.

Habár a munkakör hétköznap folyamatos utazással jár, biztosítjuk, hogy hétvégéi teljesen szabadok lesznek.

A feladataid az alábbiak lesznek:

  • Meglévő ügyfelek munkatársai részére szolgáltatások bemutatása
  • Szerződések megkötése elektronikai eszköz segítségével
  • Belföldi utazás saját autóval, partnerek látogatása
  • Értékesítési jelentések elkészítése a felettes részére
  • Kapcsolattartás a csapat többi tagjával
  • Értékesítési stratégia végrehajtása
  • Értékesítési tervszámok elérésére való törekvés

Elvárások:

  • Utazási hajlandóság az ország területén
  • Saját gépjármű, B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, választékos beszédkészség
  • Önálló munkavégzésre, és csapatmunkára való képesség egyaránt
  • Elhivatottság
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Lakossági biztosítási termékek ismerete, valamint értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Amit a megbízónk kínál:

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • Alapbérből és értékesítési jutalomból álló juttatási csomag
  • Cafeteria, már a próbaidő alatt is
  • Saját gépjárművel történő munkavégzés költségeinek támogatása
  • Önállóság a mindennapi munkavégzés során

Juttatások

  • Laptop
  • Mobiltelefon
  • Cafeteria
  • Szakmai tréningek
Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!