Területi értékesítési képviselő – Logisztikai szolgáltató (Országosan pályázható, budapesti központi iroda)

Job description

Ügyfelünk stabil, hazai tulajdonban lévő komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat, amely a meglévő értékesítési csapat bővítése miatt keresi új munkatársát tapasztalat értékesítési munkatárs  pozícióba.

A pozíció betöltéséhez nélkülözhetetlen a logisztikai értékesítésben szerzett tapasztalat:

A közelmúltban nagymértékben bővítették raktárbázisukat is, így a közúti megoldások értékesítésén túl, raktárlogisztikai megoldások területén is bővítést terveznek.

A csapatban van kolléga, aki kifejezetten a leadek generálásával, az értékesítési munkatársak támogatásával foglalkozik.

A munkakör kezdetben hunting fókuszú lesz, de a későbbiekben nagy hansúlyt kap a meglévő ügyfelek kezelése is.

Központi irodájuk Budapesten található, de az irodai jelenlét tekintetében kifejezetten rugalmasak, így nem csak környékbeli pályázók jelentkezését várják (országosan pályázható pozíció!)

A munkakörben az alábbi feladatok várhatóak:

  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolatfelvétel, személy találkozások szervezése, tárgyalások bonyolítása
  • Árajánlatok, díjkalkulációk,  készítése
  • Új szolgáltatások, tenderek árazási stratégiájának kidolgozása
  • Partnerigényeknek megfelelő egyedi megoldások ajánlása
  • Partnerlátogatások tervezése
  • Meglévő partnerek esetáén többlet szolgáltatások értékesítése
  • A megbízó részére nyújtott szolgáltatás nyomon követése, koordinálása

Elvárások:

  • Minimum 2 év logisztikai /szállítmányozás értékesítésben (közúti megoldások, raktár logisztikai szolgáltatás) szerzett tapasztalat, nyitottság további terepen történő értékesírésre
  • Proaktivitás, eredményorientált személyiség
  • Angol nyelvtudás nem elvárás, de előnyt jelenthet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alkalmanként (heti – kétheti rendszerességgel) a központi iroda látogatása

Juttatások:

  • Versenyképes alapfizetés + bónusz
  • Céges autó; magánhasználatra is (tankolókártya biztosításával)
  • Cafeteria, egyéb juttatások
  • Részvételi lehetőség a cég növekedési stratégiájának megvalósításában
  • Versenyképes szolgáltatás, rugalmas szolgáltatási paletta
Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!