Nemzetközi FTL fuvarszervező

Job description

Partnerünk nemzetközi tulajdonban lévő, hűtött élelmiszerek logisztikai tevékenységével foglalkozó nemzetközi vállalatcsoport tagja. Megbízásukból keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

  • A nemzetközi FTL szállítással kapcsolatos fuvarfeladatok megtervezése, megszervezése, lebonyolítása

  • Fuvarkapacitás keresése és megosztása partnerek felé

  • A nemzetközi FTL szállításhoz tartozó adminisztrációs információk és feladatok továbbítása az adminisztrációs osztálynak

  • A vállalat üzleti feltételeinek alvállalkozók felé történő kommunikációja

  • Részvétel a nemzetközi FTL szállítmányozás árképzési és díjszámítási feladataiban

  • Nyitottság és részvétel új irányok, piacok feltérképezésére, kiépítésére.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Magabiztos, aktív angol és/vagy német nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Ügyfélközpontú személyiség

  • Önálló, precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

  • Kiváló kommunikációs készség

  • 2-3 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Felsőfokú végzettség

  • Egyéb idegennyelv-ismerete

Amit Megbízónk nyújt:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Alapbér + cafeteria + bejárási támogatás+ bónusz

  • Barátságos munkakörnyezet, nyitott munkahelyi légkör

  • Munkatársi ajánlás program, mentorprogram

  • Jubileumi hűség díjak, negyedév-és év dolgozója választás

  • Gyümölcsnapok, vitamin

  • Évente ismétlődő elégedettségi felmérés

  • Széleskörű családbarát intézkedéseinkkel támogatjuk a munkavállalókat és a családokat: pl. családbarát programok, extra apasági szabadság, születési támogatás, iskolakezdési támogatás

  • Vállalati képzések

  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!