Mérnökségi Supervisor

Job description

 Autóipari gyártó és fejlesztő partnerünk részére keresünk kollégát

Mérnökségi supervisor

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségügyi-és folyamatmérnök csoport vezetése, napi feladataik támogatása
  • KPI (Key Performace Indicator) követése - napi, heti, havi rendszerességgel
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal a felmerült problémákkal kapcsolatban
  • A vevői és belső reklamációk megoldásának támogatása
  • A termék és gyártás minőségének folyamatos fejlesztése és koordinálása
  • A termék és gyártási költségcsökkentés megvalósítása
  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák kiértékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Vezetői készség és tapasztalat
  • Erős kommunikáció szintű német és angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség,
  • terhelhetőség, dinamizmus, pro aktivitás, stressz tűrés, jó
  • problémamegoldó képesség
  • 5 éves szakmai tapasztalat autóipari gyártás területén
  • MS Office eszközök magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!