.NET fejlesztő

Job description

Informatikai rendszerfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk .NET fejlesztő kollégát.

Amit partnercégünk nyújt:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség a cégvezető architectjének a közvetlen vezetése alatt
  • Tapasztalt vezető tanácsadók és szakértők irányítása mellett, változatos, magas szakmai felkészültséget kívánó projektekben való részvétel
  • Versenyképes bérezés
  • Innovatív szervezeti kultúra, jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Heti 1 irodai munkanap

Feladatok:

  • Önálló munkavégzés projekteken
  • Projekten beosztott szoftverüzemeltetési készenlét vállalása
  • Tesztelői csapat támogatása, tesztesetek kontrollja
  • Konfiguráció menedzsment eszközök használata
  • Követelmény-specifikáció készítés és ellenőrzés
  • Követelmények azonosítása
  • Fejlesztői dokumentációk módszertan szerinti folyamatos bővítése, ellenőrzése
  • Programhibák elemzése és hibaelhárítása

Elvárások:

  • 3+ év .NET gyakorlati tapasztalat
  • Szakirányú informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Objektumorientált programozás alapos ismerete
  • Háromrétegű és webs alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Entity Framework tapasztalat
  • ASP.Net MVC/WebApi ismerete
  • Web Services tapasztalat
  • MSSQL / T-SQL gyakorlati tapasztalat
  • IIS 8+ ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Business Intelligence eszköz ismerete (preferáltan MS SSRS / SSAS / SSIS)
  • Alkalmazásüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Statikus kódelemző eszközök ismerete (pl. SonarQube)
  • Tesztelési eszközökben való jártasság
  • HTML5, javascript, CSS, reszponzív design ismeret
  • Angular 10+, Angular Material UI ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!