DevOps mérnök

Job description

 Informatikai rendszerfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keressük legújabb DevOps Engineer kollégát.

Ezekkel várnak Téged:

• Folyamatos fejlődési lehetőség a cég vezető architectjének a közvetlen vezetése alatt
• Változatos, magas szakmai felkészültséget kívánó projektekben való részvétel
• Heti 1 irodai munkanap
• Versenyképes bérezés

Ezek a feladatok várnak Rád:

• Együttműködés az infrastruktúra üzemeltetéssel, projekt szereplőkkel
• Fejlesztések támogatása DevOps eszközökkel és folyamatok mentén
• Az DevOps eszközök telepítése, konfigurálása, patch menedzsment
• Központi CI/CD megoldás támogatása, fejlesztése, kialakítása

Mire lesz szükséged:

• CI/CD rendszerek használatában szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat: GitLab, Jenkins, Nexus, Sonar
• Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
• Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amivel ki tudsz tűnni:

• Log menedzsment tapasztalat: ElasticSearch, Logstash, Kibana (ELK)
• Operációs rendszer ismerete: SUSE/Ubuntu/ Red Hat(Rocky/Alma)
• Konténer menedzsment eszköz ismerete: Kubernetes, (OpenShift)
• Monitoring jártasság: Prometheus/Nagios/CA APM
• Scriptnyelvek ismerete: Gradle/Bash/Python
• Konténer technológia ismerete: ERK, Docker
• Fejlesztői tapasztalat

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!