Data Engineer

Job description

Biztonságtechnikai területen tevékenykedő partnercégünk számára keresünk Data Engineer kollégát.

Amit partnercégünk nyújt:

• Versenyképes fizetés, bónusz, egészségbiztosítás
• Szakmai vizsgák támogatása
• Stabil háttér
• Hosszútávú karrierlehetőség
• Professzionális, támogató csapat, közös szabadidős programok: pl. grillklub, túraklub, bringaklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.

Feladatok:

• Részvétel nagyvállalati MS Dynamics 365 CRM projektekben, ennek részeként a szükséges adattárházak, adatbázisok, adatbázis komponensek és ETL folyamatok fejlesztése
• A rendszer adatbetöltési eljárásainak fejlesztése Azure stacken (Data Factory, SQL, Data Lake Gen 2)
• Adatmozgatás és -transzformálás a CRM rendszer teljes adatútvonalán
• A fejlesztői, teszt és élesítési környezet, valamint az ügyfél támogatása a saját fejlesztésekhez kapcsolódóan
• Szenior szinten részvétel a tervezésben és az ügyféllel való egyeztetésekben az elemző kollégákkal együtt
• Részvétel az elkészült release-ek tesztelésében és a dokumentációban is
• Tanulás, tudásmegosztás és mentorálás egyéni kompetenciák szerint

Elvárások:

• 3+ év Data Engineering tapasztalat és aktív SQL tudás
• ETL folyamat fejlesztési tapasztalat (SSIS/Azure Data Factory)
• MS Azure tapasztalat
• Python, C# vagy Scala alap ismerete
• Fejlesztési módszertanok ismerete, forráskódkezelés, verziókezelés, tapasztalat nagyvállalati CI/CD és Data pipeline-ok, illetve orchestration eszközök használatában
• Érdeklődés a legújabb technológiák iránt, nyitottság a folyamatos tanulásra, fejlődésre és tudásmegosztásra
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Szakirányú felsőfokú végzettség

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!