Call Center munkatárs

Job description

Ha szeretnél tapasztalatot gyűjteni az ország egyik legnagyobb hazai szolgáltatójánál, akkor nálunk a helyed! II. kerületi partnerünk számára keresünk kollégákat call center munkatárs pozícióba.

Ami Rád vár, ha csatlakozol hozzánk:

Első teljes hónaptól cafeteria juttatás és év végi bónusz

Hibrid munkavégzés - heti 2 nap homeoffice lehetőség

Kiváló munkahelyi légkör, modern irodaház, ahol dinamikus csapat vesz körül

Ha sportolni szeretnél, mi támogatjuk (wellness bérlet)

Lazításként relax helység és csocsóasztal áll rendelkezésedre

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

Ügyfelek tájékoztatása telefonon és írásban

Információnyújtás biztosítási termékekkel kapcsolatban

Értékesítő munkatársak támogatása telefonon

Reklamációk megoldása önállóan, valamint társterületekkel együttműködve

A pozíció betöltéséhez szükséges:

Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

Ügyfélközpontú, pozitív szemléletmód és együttműködési készség

Középfokú végzettség (érettségi)

MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

Előny: pénzügyi/biztosító társaságnál ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!