C/C++ szoftverfejlesztő

Job description

 Magyar tulajdonú, a villamosenergiaipar egyik piacvezető partnercégünk részére keresünk
C/C++ szoftverfejlesztő kollégát.

Feladatok:

• a cég termékeinek fejlesztése C és C++ nyelven
• részvétel egy új alaprendszer tervezésében és programozásában
• fejlesztések koordinálása az adott hardverkörnyezetben, kapcsolattartás a társosztályokkal
• a rendszer funkcionalitásának kialakítása a vevői igények alapján
• tesztek írása, folyamatos integrációs környezet naprakészen tartása
• kölcsönös code review

Elvárásaink:

• szakirányú felsőfokú végzettség
• alapvető szakmai érdeklődés
• kitartó, precíz munkavégzés
• rugalmasság, új szoftvertechnológiák elsajátítása
• angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

• Ethernet hálózati ismeretek
• Bash, JavaScript script nyelvek ismerete
• Linux programozói ismerete
• Linux kernel építés buildroot / yocto környezetben
• verziókövető rendszerek ismerete (Git)
• SOLID elvek gyakorlati alkalmazása, agilis metodika használata
• erősáramú alapismeretek

Amit partnercégünk kínál:

• Versenyképes fizetés
• Rugalmas munkaidő (work-life balance)
• Szakmai továbbképzések/konferenciák, opcionális angol nyelvtanfolyam
• Folyamatos és azonnali visszacsatolás a munkádról, támogató közeg
• Agilis munkafolyamatok

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!