Business Analyst

Job description

Csomaglogisztikával foglalkozó partnercégünk számára keresünk tapasztalt Business Analyst kollégát.

Amit partnercégünk nyújt:

• Stabil, hosszútávú munkalehetőség
• Home office lehetőség
• Versenyképes bérezés
• Szakmai fejlődés

Feladatok:

• Részterületek (értékesítés, marketing, pénzügy, operáció) riportigényeinek felmérése, összehangolása
• Stratégiai döntések adatokkal történő megalapozása, a cég adatközpontú működésének erősítése
• Folyamatos koordináció az üzleti oldal, az IT és IT alvállalkozói között a riportok kialakításában
• Új kutatási, analitikus riporting és vizualizációs megoldások kialakításának támogatása
• Üzleti igények egyeztetése és koordinálása az IT csapat és az üzleti oldal között
• Megoldási javaslatok kidolgozása a felmerülő üzleti riportok összeállítására
• Közreműködés az adattárház fejlesztésében (Data Warehouse – DWH)
• Folyamatos és eseti jellegű riportok készítése
• Mérési módszertan folyamatos fejlesztése

Elvárások:

• Erős relációs adatbázis ismeret (pl. MySQL, PostgreSQL, MsSQL)
• Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
• 3+ év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Egyetemi vagy főiskolai végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Magas szintű Excel tudás
• Jó elemzői képesség

Előnyök:

• Tapasztalat adatvizualizációs szoftverrel (pl. Power BI) és webes mérőrendszerek terültén
• Adatbányászati és adatelemzési eszközök ismerete (pl. SPSS, Pyton)

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!