Business Analyst

Job description

 Biztonságtechnikai területen tevékenykedő partnercégünk számára keresünk Business Analyst kollégákat.

Amit partnercégünk nyújt:

• Versenyképes fizetés, bónusz, egészségbiztosítás, céges autó
• Hibrid munkavégzés (heti 2 nap home office)
• Stabil háttér
• Hosszútávú karrierlehetőség
• Professzionális, támogató csapat, közös szabadidős programok: pl. grillklub, túraklub, bringaklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.

Feladatok:

• Ügyfelek üzleti és döntéshozatali folyamatainak megértése, elemzése és dokumentálása
• Fejlesztési igények összegyűjtése, feldolgozása és rendszerezése
• Az igények alapján üzleti és funkcionális specifikációk készítése
• Az elkészült termékfejlesztések ellenőrzése, részvétel a funkcionális tesztelésben az előzetesen meghatározott követelmények alapján
• Dokumentációk, útmutatók, folyamatábrák készítése felhasználóknak
• Megbeszélések, workshopok szervezése és vezetése az üzleti, illetve a fejlesztői csapatokkal

Elvárások:

• Minimum 5 év szakmai tapasztalat üzleti elemző, konzulens vagy Product Owner munkakörben komplex nagyvállalati szoftverfejlesztési projekteken
• Corporate banki környezetben szerzett tapasztalat
• Üzleti elemzési módszertanok, eszközök és technikák ismerete, különösen az igényfelmérésre és dokumentálásra vonatkozóan, valamint a projektmenedzsment és a szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
• Jártasság üzleti workshop és brainstorming tervezésében, szervezésében és lebonyolításában
• Kiemelkedő koordinációs, kommunikációs és kapcsolatépítési készség
• Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
• Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás

Előnyök:

• Tapasztalat CRM, ERP vagy CMS rendszerekkel
• Agilis környezetben való tapasztalat

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!