1

Job description

 Területi értékesítési képviselő / Field Sales Representative (Kelet – Magyarországi régióra)

Rendelkezel már 1-2 év tapasztalattal B2B vagy B2C értékesítés területén? Szívesen foglalkoznál a magyarországi gyártó, ipari szektor kiemelt szereplőivel?
Amennyiben igen, várjuk önéletrajzodat az alábbi pozícióra:

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ (Field Sales Represantative)

Kelet – Magyarországi fókusszal keressük megbízónk (brit háttérű, nemzetközileg elismert cég) leendő munkatársát, aki egy kifejezetten sikeres 10 fős csapat tagja lehet.
A megbízónk központi irodája Százhalombattán található, mely lokációt heti 1 napban, fixen hétfőn kell látogatni.
Az értékesítendő termék innovatív – versenyképes megoldást kínál a potenciális ügyfeleknek, melynek lényege alkatrész tisztítási technológiák és vegyi felületkezelések alkalmazása, a gyártási folyamat folytonosságának biztosítása érdekében.
A termékportfólió egyedisége miatt a kezdeti időszakban egy intenzív tréning keretében és a szakmai felettessel aktívan együtt dolgozva lehet a szükséges ismereteket megszerezni.

A feladataid az alábbiak lesznek:
• Új potenciális ügyfelek felkutatása, hideghívások kezdeményezése , kapcsolatfelvétel
• Ügyféllátogatások megszervezése, lebonyolítása
• Árajánlatok kiadása, prezentációk elkészítése
• Meglévő partnerek megismerése, felmerülő igények kezelése, sales pipeline bővítése ( 20- 30% farming tevékenység várható a pozícióban)
• Szoros együttműködés a társcsoportokkal
• Piaci tendenciák, versenytársak folyamatos figyelemmel követése

Elvárások:
• Releváns 1-2 éves, B2B / B2C értékesítésben szerzett tapasztalat
• Önállóság, proaktívitás, lendületes személyiség
• Felsőfokú végzettség
• Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség, megoldásorientált attitűd
• B kategóriás jogosítvány
• Angol nyelvtudás előnyt jelenthet
Amit a megbízónk kínál:
• Versenyképes javadalmazási rendszer: alapfizetés, bónusz (első 3 hónapra fix jutalék garantált!)
• Céges autó, privát használatra is
• Erős piaci jelenlét, hiteles termék
• Tréningek, versenyképes piaci tudás
• Egy jó hangulatú csapat, ahol az egyéni célok mellett közös célkitűzések is vannak

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!