Kapcsolódás......

Tvorba a administrace webů s využitím RS WordPress

Lokáció: BRNO, KRAJ JIHOMORAVSKÝ, CZECH REPUBLIC Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Informatika Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: N/A
Megosztva: 2 hónapja Referencia szám: X3-554422

 Co vás čeká:

  • Součástí Tvé práce bude bude tvorba webových stránek, programování nových pluginů, úprava šablon na míru, administrace webů a přístupových údajů.

Jaké znalosti a dovednosti ideálně hledáme:

  • PHP, JS, MYSQL, HTML, CSS
  • Implementace, administrace stávajících pluginů třetích stran včetně woocommerce
  • Individuální řešení administrace a pluginů pro různé úrovně uživatelské správy
  • Schopnosti tvorby splňující moderní požadavky na performance, responzivitu

Výhodou bude:

  • Máš dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Zvládáš multitasking – budeš pracovat na více projektech na jednou
  • Jsi časově flexibilní a samostatný
  • Rád se učíš nové věci a chceš se rozvíjet

Co vám můžeme nabídnout:

  • Pestrou práci bez stereotypu
  • Možnost profesního růstu
  • Skvělý kolektiv, který Ti rád pomůže
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění
  • Po zapracování možnost pracovat z domu