Kapcsolódás......

Termelési sorvezető

Lokáció: ÉRDI Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Mérnök / Gyártás Foglalkoztatás jellege: Kölcsönzés
Foglalkoztatás típusa: DAYS ONLY Jelentkezések: N/A
Megosztva: kb. 1 hónapja Referencia szám: 3508657
A REED Magyarország Kft, a legnagyobb munkaerő-kölcsönzéssel és toborzással foglalkozó családi, multinacionális vállalkozás.
Segítjük a munkavállalókat és munkáltatókat a kitűzött céljaik elérésében, biztosítjuk számukra a hatékony és szakszerű toborzást az ország teljes területén.
Német tulajdonú, Érdi telephelyű ügyfelünk részére keresünk munkavállalókat azonnali kezdéssel

Termelési sorvezető munkatársat

Milyen feladatok várnak Rád?

• Dolgozók folyamatos támogatása
• Műszakkezdéskor a napi munkák kiadása
• Anyagkikérés a raktárból
• Új termékek betanítása a dolgozóknak
• Napi adminisztráció elvégzése
• Részvétel a termelő munkában

Mit tudunk nyújtani?

• Tiszta és csendes, családias környezet
• Kétműszakos munkarend heti váltásban (6:00-14:30, 14:30-23:00)
• Bejárás támogatása
• Béren kívüli juttatás

Ki az ideális csapattag?

• Hasonló területen szerzett már tapasztalatot
• Elektronikai ismerettel rendelkezik
• Hatékonyan kommunikál a kollégákkal
• Precízen elvégzi az adminisztrációt
• Hajlandó részt venni a termelő munkában

Érdeklődők hívását várjuk: 0670/421-9880
Email cím: szilvia.otvos@reedglobal.com