Kapcsolódás......

Tapasztalt Teszt automatizálási szakértő

Lokáció: BUDAPEST, HUNGARY Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Informatika Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: N/A
Megosztva: 2 hónapja Referencia szám: X3-454551

Egyedi szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk
Tapasztalt Teszt automatizálási szakértő kollégát,
aki komplex rendszerek automatizált teszteléséért lesz felelős.

Feladatok:
• Tesztesetek készítése specifikáció alapján
• Manuális tesztelés és tesztautomatizálás
• Teszt scriptek karbantartása / naprakészen tartása
• Teszteredményeknek a felülvizsgálata
• Teszt forgatókönyv összeállítás
• Együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások:
• Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
• Hatékony problémamegoldó készség
• Jó kommunikációs képesség
• Automatizálási eszközök ismerete webes és mobil (Selenium/Appium)
• Valamilyen programozási nyelvnek az ismerete
• Tervezési- / dokumentálási készség
• Rendszerszemléletet/ proaktivitás és precizitás
• Angol nyelvismeret (leginkább írásban)

Előny:
• ISTQB CTFL
• Agilis tapsztalat
• Hasonló informatikai területén szerzett releváns szakmai tapasztalat (bank, biztosító, pénzügyi szektor)
• Adatbáziskezelési tapasztalat (Oracle RDBMS, NoSql)
• Node.js, Angular tapasztalat
• CI/CD eszköz ismeret (Jenkins)
• Verziókövető ismeret (GIT)
• Egyéb tesztautomatizálást támogató alkalmazás ismeret (Jmeter, Postman, SoapUI)
• Mobilalkalmazás tesztelésben szerzett tapasztalt

Amit partnercégünk kínál:
• Hosszú távú és stabil munkahely
• Izgalmas, komplex és kihívást jelentő feladatok
• Versenyképes jövedelmezés
• Inspiráló munkakörnyezet motivált, sikerorientált és lendületes csapatban
• Szakmai fejlődésre lehetőséget nyújt a cég

Lokáció: Budapest

Elérhetőség:
Uri Bernadett
Bernadett.uri@reed.com
Tel: +36 1 88 33 508