Kapcsolódás......

Solution Architect

Lokáció: BUDAPEST, HUNGARY Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Informatika Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: N/A
Megosztva: 2 hónapja Referencia szám: X3-430907

Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Solution Architect

Feladatok:

  • Agilis csapat tagjaként tervezői feladatok ellátása
  • Ügyféloldali üzleti folyamatok/elvárások felmérése és megtervezése
  • Üzleti megoldás megvalósításához szükséges architektúratervezés és kidolgozás
  • Új technológiai megoldások kiválasztása/bevezetése/használata
  • REST, SOAP interfészek tervezése, leírása WSDL, OpenApi 3 technológiával
  • Esemény alapú kommunikáció definiálás
  • Hívási szekvencia ábrák készítése
  • Feldolgozási és adatáramlási diagramok készítése
  • Üzleti adatok adatbázisban történő tárolásának tervezése
  • Felmérés alapján specifikációk készítése és egyeztetése az ügyféllel, a csapattal
  • Fejlesztői csapat technikai támogatása a megvalósításban

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Szoftvertervezés területen szerzett legalább 3 év tapasztalat és szoftverfejlesztés területen legalább 5 év tapasztalat
  • Üzleti szoftverek interfészelésében és integrációjában szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési folyamat alapos ismerete
  • Rendszertervek, projekt dokumentumok készítése, ellenőrzése
  • Agilis és/vagy Kanban módszertani ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség az üzleti oldal és a fejlesztés felé egyaránt
  • Eredményorientált hozzáállás és erős problémamegoldó képesség
  • Strukturált, analitikus gondolkodás, üzleti szemlélet
  • Relációs adatbázisok (Oracle, MSSql) tervezésben szerzett tapasztalat
  • Üzenetkezelő megoldások ismerete (Oracle AQ, IBM MQ, RabbitMQ, Kafka)
  • Alkalmazásszerverek ismerete (Oracle Weblogic, GlassFish, Tomcat)

Előnyök:

  • Modern frontend fejlesztői eszközök ismerete (Angular 8, React, Vue)
  • Modern programnyelvek, frameworkök ismerete (Java11, Python, Spring Boot, Akka, Scala)
  • Konténerizált technológiák ismerete (Docker, Kubernetes, Microservices, PaaS)
  • NoSql adatbázisok (Cassandra, MongoDB, Redis, Cockroach)

Amire partnercégünknél számíthatsz:

  • A cég arra kér majd, hogy a legkorszerűbb technológiákkal dolgozz
  • A munkaállomásod modern, gyors és megbízható lesz, hogy segítse megoldani a feladataidat, ne újabbakat adjon
  • Szakmai tréningekre és kurzusokra fog a cég eljuttatni, és te is kezdeményezheted a fejlesztésedet
  • Garantálja a cég a kihívásokat, de a hangulatos környezetet és a kollégáikra való maximális odafigyelést is

Lokáció: Budapest (13. Kerület)

Kontakt:

Elérhetőség: Uri Bernadett / bernadett.uri@reed.com / +36 1 88 33 508