Kapcsolódás......

Senior Java developer 2021

Lokáció: BUDAPEST, HUNGARY Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Informatika Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: 1
Megosztva: 2 hónapja Referencia szám: X3-430788

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk új kollégát Senior Java Developer pozícióba

Feladatok:

  • Részvétel egy összetett és hosszú távú vasúti üzemirányító rendszer fejlesztési projektben
  • Szoftver tervezésében/fejlesztésében/tesztelésében való részvétel
  • Együttműködés a nemzetközi kollégákkal
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nagyjából 5-8 fős csapat tagjaként

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 4-5+ év szakmai tapasztalat Java technológával szoftverfejlesztési területen
  • Java 8 vagy újabb technológiák ismerete
  • Multi-threading, tervezési minták és UML ismeretek,
  • Magabiztos és kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Német nyelvtudás magabiztos használata
  • Git, GitLab, Gradle, Jenkins, Maven ismerete,
  • SWT ismerete
  • Eclipse fejlesztői környezettel szerzett tapasztalat,
  • Jártasság agilis módszertanban.

Amire számíthatsz partnercégünknél:

  • Versenyképes juttatási csomagra
  • Modern-nemzetközi környezetre
  • Partnercégünk értékeli a teljesítményt és az egyéni hozzájárulást
  • Figyelembe veszik és értékelik a különböző gondolkodásmódokat

Lokáció:

Budapest

Elérhetőség:

Uri Bernadett / bernadett.uri@reed.com / +36 1 88 33 508