Kapcsolódás......

Senior Android Developer

Lokáció: BUDAPEST, HUNGARY Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Informatika Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: N/A
Megosztva: 2 hónapja Referencia szám: X3-430883

 Egyedi megoldásokat nyújtó szoftverfejlesztő partnerünk munkatársat keres a következő pozícióba: Senior Natív Android fejlesztő

Feladatok:

  • Natív Android alkalmazás fejlesztése és technikai alkalmazás támogatása
  • Adatbázis és back-end interfész tervezése emellett fejlesztése.

Elvárások:

  • 4+ év natív Android (Java) fejlesztői tapasztalat
  • Önálló munkavégzés és ownership szemléletmód
  • Orientáltság design tervek pontos lekövetésére, megvalósítására
  • Tapasztalat SQLite adatbáziskezelő, Firebase használatában
  • Gyakorlati tapasztalat alkalmazások kiadásban
  • Relációs adatbázis ismeretek, SQL lekérdezés megírása
  • Objektumorientált fejlesztés és strukturált gondolkodásmód
  • Rx tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Kotlin tudás
  • Google Maps integrációs tapasztalat
  • Átfogó tudás hálózati kommunikáció (REST API terület)
  • MVVM és egyéb más elterjedt architektúrák kialakításában szerzett gyakorlat
  • Animáció területen szerzett jártasság
  • GCP/Microsoft Azure/AWS cloud backend tudás
  • iOS alkalmazások fejlesztésében szerzett yakorlat
  • .NET, azon belül Xamarin/WPF technológiák területén szerzett megbízható tudás

Amit partnercégünk biztosít:

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Hatékony fejlődés – vezető fejlesztőik és tapasztaltabb kollégáik folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat
  • MCPD vizsgák – minden kollégájuknak ingyenesen biztosítják a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessenek részt

Kontact:

Elérhetőség: Uri Bernadett / bernadett.uri@reed.com / +36 1 88 33 508