Kapcsolódás......

Sales Representative

Lokáció: Magyarország Fizetés: Salary Negotiable
Szektor: Beszerzés és ellátási lánc Foglalkoztatás jellege: Közvetítés
Foglalkoztatás jellege: N/A Jelentkezések: 7
Megosztva: kb. 2 hónapja Referencia szám: X3-455484

Multinacionális partnercégünk keres Sales Representative munkatársakat.

Területek:
o Budapest, Pest és Nógrád megye vagy
o Csongrád és Bács-Kiskun megye vagy
o Vas és Zala megye

Amit kínálnak:
• Szakmai fejlődés és karrierépítési lehetőség
• Nemzetközi háttér
• Versenyképes bér és bónusz
• Céges autó, laptop, telefon

Főbb feladatok:
• Új partnerek felkutatása és igényeik felmérése
• Technológiák ismertetése az ügyfelek részére
• Partnerlátogatások megszervezése
• Tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása önállóan
• Versenytársak és piaci trendek nyomonkövetése
• Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:
• 2-3 éves B2B területen szerzett értékesítői tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• Angol nyelvtudás előnyt jelenthet
• Műszaki affinitás és nyitottság új technológiák megismerésére
• Kitűnő kommunikációs és prezentációs készség
• Önállóság és kiváló tárgyalási készség